Jízdní řády Zarząd Transportu Metropolitalnego
Mysłowice KopalniaMysłowiceMysłowice, ob. M. Mysłowice, okr. m. Mysłowice931Bieruń Potok Stawowy
Jízdní řád
po, út, st, čt, pá
423 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla58 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
5
605 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
705 45 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
845
945 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1045 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1145 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
12
1305 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1405 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1505
1605 40
1745
1850
1950
2050 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
2150
2250
23
0
1
2
3
sobota
438
540
655
755
8
910
1010
1125
1225
1340
1440
1555
1655
17
1810
1910
2025
2125
22
2300
0
1
2
3
neděle, svátky
443
5
605
745
8
905
1045
11
1205
1345
14
1505
1645
17
1805
1945
20
2105
22
2300
0
1
2
3